Big news!

Do naszej stałej piątki dołącza Piotr “ineq” Bednarz, zwycięzca akcji “Wakacyjny Juniorek“. Piotr reprezentował barwy Juniorków w trakcie wyjazdu na rozgrywki LANowe Złocieniec Game Festival, na miejscu udowadniając, że zasługuje na juniorkową koszulkę. Ineq świetnie wpisuje się w ducha zespołu i wierzymy, że godnie zastąpi w roli IGLa Mikołaja “Krasaka” Krasakiewicza, który z przyczyn prywatnych nie może kontynuować gry w głównym składzie.

Krasak będzie nas od teraz wspierał jako członek staffu, pomagając naszemu nowemu trenerowi w pracy analitycznej (więcej informacji wkrótce!). Dzięki dodatkowemu wsparciu trenerskiemu liczymy na lepsze wyniki, niż w ostatnim kwartale. Jesteśmy zmotywowani i pozytywnie nastawieni :).

Po długiej przerwie wraca też do nas Szymon “Qu1x” Issakiewicz, który intensywnie pracuje nad powrotem do formy po ponad dwumiesięcznej przerwie od CS:GO.

Obecny skład CS:GO prezentuje się następująco:
Adrian “Adrisiek” Bochenek
– atre
– carliTo
– Piotr “ineq” Bednarz
– Qu1x

Przed nami dużo pracy, a nowemu składowi będziecie mogli kibicować już za kilka tygodni. W drugiej połowie września możecie spodziewać się więcej informacji o rozgrywkach nowego składu. Stay tuned!