Komodo Energy Drink nowym Partnerem Juniorków!

Producent Komodo Energy Drink postanowił wesprzeć nasz zespół! Dzięki produktom marki Komodo możemy liczyć na maksymalną koncentrację i orzeźwienie przed każdym meczem. Pierwsze testy wypadły bardzo korzystnie i zamierzamy sprawdzić napoje Komodo w warunkach “bojowych” w trakcie Złocieniec Game Festival w dniach 21-23 sierpnia br.

Komodo to polska marka, powstała w 2014 roku. Od początku zdobywała uznanie konsumentów, a napoje Komodo docenione zostały za jakość, niepowtarzalne smaki oraz oryginalny design. Napoje Komodo wyróżnia szeroki wybór smaków, a każdy z nich jest wyjątkowy i powstaje z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Komodo Energy Drink to dawka pozytywnej energii, która zaspokoi potrzeby każdego. Wyjątkowa receptura oraz szeroki wybór smaków, sprawią, że spadki aktywności, nieprzespane noce, czy problemy z koncentracją nie będą przeszkodą w codziennym życiu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Partnera – www.komodo24.pl. Znajdziecie tam więcej informacji na temat tych wyjątkowych napojów – w ofercie Komodo znajdziecie zarówno energetyki jak i napoje izotoniczne. Ceny produktów spod szyldu Komodo są również bardzo przystępne – polecamy!