Otrzymaliśmy zaproszenie na LAN w Złocieńcu!

Otrzymaliśmy Direct Invite na Złocieniec Game Festival  w dniach 21-23 sierpnia 2018 r. Część z Was podejrzewała taki obrót spraw, ale zdecydowaliśmy się nie podawać informacji o zaproszeniu do publicznej wiadomości zanim nie zrobią tego organizatorzy LANa w Złocieńcu :).

Jak wiecie chcieliśmy wystartować w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej i wywalczyć miejsce na tym LANie tą drogą, jednak przed rozegraniem naszego pierwszego spotkania otrzymaliśmy propozycję udziału w rozgrywkach przez bezpośrednie zaproszenie i tym samym wycofano nas z drabinki kwalifikacyjnej. Dziękujemy za to wyróżnienie!

W ubiegłym tygodniu eksperymentowaliśmy z naszym stylem gry, co niestety nie przełożyło się na wyniki. Występ w ExistFear Cup kończymy wynikiem 1:3 i tym samym odpadamy z eliminacji, żegnając się z fazą play-off turnieju. Do rozgrywek w Złocieńcu pozostał zaledwie tydzień, który zamierzamy wykorzystać na pracę nad formą i odświeżenie naszych zagrań i taktyk. Pracujemy na najwyższych obrotach, żeby Was nie rozczarować. Zrobimy co w naszej mocy, aby zaprezentować się godnie, mimo ostatniej kiepskiej formy naszego zespołu.

Nasz zespół trafia do Grupy D turnieju, gdzie w systemie Double-Elimination zmierzą się zespoły:

  • Juniorki
  • HollyWeed Gaming
  • Resolution Gaming
  • Ciemna Strona Pomidora

Spotkania grupy D będą się odbywać 22 sierpnia – będziemy Was informować na bieżąco o godzinach spotkań i transmisjach.

Do zobaczenia w Złocieńcu!