Jury wyłoniło zwycięzców konkursu, który zorganizowaliśmy wspólnie z marką QRDE.pl

Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń konkursowych, a wybór trzech najlepszych był bardzo trudny. Przypominamy: uczestnicy konkursu musieli odpowiedzieć na jedno z trzech pytań konkursowych, aby zyskać szansę na wygranie nagród z kolekcji gamingowej naszego partnera QRDE.pl.

Zwycięzcy konkursu:

    • I miejsce: Adam Prusicki (“Kibicuję Juniorkom, ponieważ znam tę drużynę od początku powstania. Zawsze są razem, zawsze są uśmiechnięci i zawsze są fair play. To co ta drużyna robi jest super. (…) Wcześniej zorganizowali Juniorki Charity Day Dla SOS Wioski Dziecięce, gdzie byłem wiernym kibicem. Nie znają takiego słowa jak poddanie się. Zawsze dążą do celu. Pozdrawiam cała drużynę Juniorki oraz wszystkich sponsorów tak cudownej drużyny.”)
    • II miejsce: Michał Biardzki (“Kibicuję Juniorkom, ponieważ podziwiam ich pracę i poświęcany czas, aby wesprzeć dzieci”)
    • III miejsce: Paweł Meszyński (“Moim ulubionym (wakacyjnym) Juniorkiem jest Ineq, ponieważ swoim wzrostem i nie przeciętnym skillem zaczaruje nie jednego przeciwnika. Swoją myszką macha niczym Niko, który chowa się przy jego umiejętnościach. Jego skill idealnie pasuje do tej drużyny.”)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy marce QRDE.pl za zasponsorowanie wspaniałych nagród dla naszych fanów!