Wyłoniliśmy naszego “Wakacyjnego Juniorka”!

Dwa tygodnie temu ogłosiliśmy nabór kandydatur na “Wakacyjnego Juniorka”, który wzmocni szeregi naszej drużyny przez okres wakacyjny, pod nieobecność jednego z zawodników podstawowego składu zespołu.

Napłynęło mnóstwo kandydatur – zgłosiło się do nas wielu świetnych zawodników. Decyzja nie była łatwa, gdyż wielu zawodników reprezentowało bardzo podobny, wysoki poziom. Ostatecznie postanowiliśmy zaprosić do wspólnej gry Piotra “ineq” Bednarza, którego możecie znać z występów w Delusion Team oraz NextGamers E-Sport.

Bierzemy się do wspólnej pracy, której pierwsze efekty będziecie mogli oglądać w trakcie kwalifikacji do rozgrywek LAN Złocieniec Game Festival, które rozpoczną się już 28 lipca. Czeka nas dużo pracy, ale wierzymy, że przez najbliższy tydzień Ineq zaaklimatyzuje się w zespole i pomoże nam wywalczyć wspólny wyjazd do Złocieńca w sierpniu.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i przepraszamy tych, z którymi nie zdążyliśmy rozegrać meczy próbnych – niestety terminy gonią i chociaż chcielibyśmy zagrać z Wami wszystkimi, to przygotowania do nadchodzących rozgrywek nie mogą już dłużej czekać.

Podstawowy skład Juniorków w okresie Lipiec-Sierpień 2018 prezentuje się następująco:

  • Adrisiek
  • atre
  • carliTo
  • Krasak
  • ineq